Výnimočná lokalita

Projekt Lomka je situovaný na rozľahlom, rovinatom pozemku s úžasným priamym výhľadom na Lomnický štít a okolitú panorámu Vysokých Tatier. Plochy pozemkov jednotlivých domov sú na Tatranské pomery veľmi štedré, a chytrým využitím okrasnej zelene sú domy od seba oddelené len opticky. Nadštandardné súkromie a bezpečnosť poskytne majiteľom koncept privátnej komunity s kontrolovaným vstupom.

Dostatok priestoru

Dostatok priestoru a inteligentné riešenia interiéru každej z 24 rezidencií umožnia ubytovanie pre 6 až 8 hostí, a to v maximálnom komforte. Prízemná Rezidencia Garden má otvorený vstup do záhrady z každej obytnej miestnosti, a rozsiahlu terasu s plochou až 60 m2. Rezidencie Chic aj View na prvom a druhom podlaží majú k dispozícií svoju vlastnú, priestrannú terasu s plochou viac ako 20 m2, s priamim výhľadom na Lomnický štít. V každej z Rezidencií Lomka si teda spoločné chvíle a zaslúžený oddych môže užívať jedna veľká rodina, menšie skupiny či partie kamarátov.

Priestor
vysoké tatry, tatry, nature

Bez výrubu stromov

Priateľov prírody iste poteší fakt že Projekt Lomka vznikne na miestach, kde nie je nutný výrub stromov, a za každý postavený dom sme sa zaviazali v okolí Tatranskej Lomnice vysadiť tisícku nových stromov.

 

Dotyk prírody na dosah

Aktivity v okolí

Lyžovanie

Ak nedáte dopustiť na zimné športy a Tatry navštívite počas lyžiarskej sezóny, určite neobíďte najobľúbenejšie strediská. Tatranská Lomnica, Ski&Sun Bachledka, Štrbské Pleso, ktoré spolu poskytujú desiatky kilometrov kvalitných zjazdoviek.

Golf

Golfový rezort Black Stork vzdialený iba 1 km od Tatranskej Lomnice, a je bezpochyby najkrajším golfovým klubom na Slovensku. Krásne ihrisko na upätí Tatier je vyhľadávanou destináciou, a to nielen hráčmi golfu, ale aj milovníkmi dobrého jedla a wellness.

Turistika

Na území Tatranského národného parku sa nachádza viac ako 600 km značkovaných turistických chodníkov vedúcich k najzaujímavejším zákutiam Vysokých Tatier. K dispozícii je široká škála obťažností od aktívneho odpočinku až po náročnejšie výstupy v sprievode horských vodcov.

Lomnický štít

Druhý najvyšší štít Vysokých Tatier – Lomnický štít láka dobrodruhov, milovníkov prírody i rodinky s deťmi. Zo Skalnatého Plesa na vrchol vedie unikátna visutá červená lanovka, ktorá prekonáva až 855 metrové prevýšenie a to len za 8,5 minúty. Adrenalín z vysokej nadmorskej výšky si tak môžete dopriať aj bez driny a niekoľkohodinového výstupu

Snow camp

Čaro divokej prírody môžete spoznať skutočne zblízka. Špeciálna zážitková akcia na ktorej si po ceste ratrakom na Skalnaté Pleso za asistencie profesionálneho inštruktora postavíte stan pod holým nebom. Prijmete túto výzvu? Ak áno, čaká vás neopakovateľná noc v podmienkach, ktoré zažívajú profesionálni horolezci v Himalájach.

Sánkovačka

V zimných mesiacoch si na svoje prídu aj tí menej odvážni. Sánkovanie počas dňa alebo vo večerných hodinách je obľúbenou zábavnou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov, ktorú vrelo odporúčame. Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati plnej smiechu a výskania.

Máte otázku ? Neváhajte nás kontaktovať.